KOÇEL - 6056 - ALTILI SOYUNMA DOLABI
6056 - ALTILI SOYUNMA DOLABI

Fiyatı: 125.46 TL
KDV Dahil: 153 $ TL
Stokta Var

Bu Ürün Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

6056 - ALTILI SOYUNMA DOLABI

.

Ürün Adı:
Adınız Soyadınız:
Telefon:
E-Mail:
Bilgi İsteği: Telefon İle E-Mail İle
Mesajınız:
 
   

×

Teknik Özellikler

6 kişilik yarım kapılı personel dolabımız; 0,70 mm DKP sacdan kaynaklı çelik konstrüksiyonlu olarak üretilmektedir. Gizli menteşeleri vardır. Her gözde 1 adet raf mevcuttur. Kapılarda bulunan havalandırma kanalları dolap içerisinde kötü koku oluşumunu engellemekte, aynı zamanda etiketlikler sayesinde personellere zimmetleme yapılabilmektedir. 


En: 1180  mm
Derinlik: 400  mm
Yükseklik: 2000  mm
Renk: Gövde Ral 7035 / Kapak Ral 5015  elektrostatik toz boyalı
 


 Kullanıldığı Yerler

Oteller, spor salonları, fabrika ve atölyelerde personel soyunma odalarında bunun yanısıra spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda kullanılabilir. 

 Ürün Avantajları
Personeli fazla olan firmalarda çok kişilik dolaplar kullanım alanından tasarruf sağlar. Daha temiz ve düzenli bir görüntü oluşturur. Personelin malzemelerinin korunmasını ve düzenlenmesini sağlar. Dolaplarımız yarım kapılı olması sayesinde 3 kişilik alanda 6 kişinin aynı anda giyinmesine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda isteğe göre kirli/temiz ayrı gözlü olarakta zimmetlenebilmektedir. Ürünümüz asma kilit hamillidir, böylelikle anahtar kayıpları vs durumlarda sadece asma kilit değişimiyle dolaplarımızın farklı personellere zimmetlenmesi sağlanabilir.